Jak bezpiecznie sprzedać online złoto lub srebro?

0
366
Jak bezpiecznie sprzedać online złoto lub srebro?

Coraz więcej osób pragnie lokować swoje inwestycje w metale szlachetne z legalnego, bezpiecznego źródła. Wzrost zainteresowania można śmiało przypisać m.in aferze związanej z gdańskim przedsiębiorstwem finansowym Amber Gold, pełniącym swego czasu rolę piramidy finansowej. Na przestrzeni lat można zauważyć spory wzrost w sprzedaży złota przez mennicę skarbową. Szczególny wzrost nastąpił w 2020 roku, będący podwyższeniem sprzedaży aż o 70% w skali roku.

Ze względu na pandemię zakupy w internecie zaczęły zyskiwać na popularności. Powszechne stały się zakupy złota i srebra ulokowanego w biżuterii różnego rodzaju. Może mieć to związek z wieloma przecenami, które występowały w czasie tzw. Black Friday. Można się spodziewać jeszcze większego wzrostu uwarunkowanego nadchodzącym okresem świątecznym. Wiele osób, które nie zakupiły prezentów wcześniej, teraz będą miały na to okazję, wzmagając tym popyt na produkty tworzone z metali szlachetnych.

Jak bezpiecznie sprzedać online złoto lub srebro?

Mennica skarbowa prowadzi skup złota, srebra oraz innych metali szlachetnych w punktach stacjonarnych bądź za pośrednictwem internetu. Sprzedaż przez mennicę polską jest najbezpieczniejszym sposobem dokonywania transakcji polegających na obrocie metalami szlachetnymi. Handel złotem lub srebrem możliwy dzięki podmiotowi mennicy skarbowej dostępny jest na stronie www.skupau.pl. Na tej stronie znaleźć można informacje dotyczące aktualnych cen skupu w zależności od rodzaju oraz wagi posiadanego dobra.

Na początku należy wypełnić jedynie krótki formularz kontaktowy, po wypełnieniu którego doradca mennicy skarbowej do Ciebie oddzwoni. Podczas rozmowy zamówiona zostanie dla Ciebie bezpłatna przesyłka kurierska.

Następnie twoje kosztowności zostaną rzetelnie i szybko wycenione przez specjalistę według najwyższych możliwych standardów. Po akceptacji wyceny mennica wyśle Ci twoją należność pieniężną w ciągu 24 godzin na Twoje konto bankowe.

Bezpieczne transakcje na metalach szlachetnych

Sprzedaż złota bądź srebra online jest najprostszym, najszybszym i najwygodniejszym sposobem prowadzenia transakcji na metalach szlachetnych bez wychodzenia z domu. Mennica skarbowa zapewnia również możliwość negocjacji cen, bazując na aktualnych danych, takich jak kursy złota i srebra. Jest to najpopularniejszy oraz najbezpieczniejszy sposób na sprzedawanie metali szlachetnych w Internecie, nie narażając się przy tym na oszustwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj