Jak edytować towar w programie magazynowym LoMag?

0
210
Jak edytować towar w programie magazynowym LoMag?

Innowacyjne programy magazynowe pozwalają nam decydować o niemal każdym aspekcie związanym z zarządzeniem obiektami magazynowymi. Jest to znakomity sposób na to, aby usprawnić proces zarządzania. Osoby odpowiadające za kierowanie magazynem z pewnością docenią wysoką funkcjonalność opisywanych narzędzi. Ogromna ilość funkcji pozwala zautomatyzować wiele czynności, co przekłada się na znaczącą oszczędność czasu. Należy również wspomnieć, że konfiguracja oprogramowania przebiega w sposób intuicyjny. Warto zrobić to już na samym początku, gdyż dzięki temu ułatwimy i przyspieszymy pracę.

Pierwszym krokiem jest zwykle utworzenie kartoteki towarów. Może zdarzyć się tak, że wprowadzone w przeszłości informację są już nieaktualne. Na szczęście nie musimy na nowo definiować towaru, co jest sporym ułatwieniem. Wystarczy jedynie dokonać edycji produktu. Uruchamiamy program magazynowy, a następnie wskazujemy odpowiedni magazyn. Następnie klikamy w Towary – Kartoteka towarów lub wywołujemy okienko za pomocą skróty CTRL+D. Wszystko zależy od tego, jak jest nam wygodniej.

Na ekranie pojawi nam się stworzona kartoteka towarów. Znajdziemy tam wszystkie produkty, które zostały wprowadzone do oprogramowania. Wystarczy jedynie wskazać dany produkt, a następnie kliknąć w przycisk Edytuj. Pojawi nam się okienko, które wyświetlane jest także na etapie dodawania towaru. Możemy wprowadzić dowolne modyfikacje np. nazwy, ilości, jednostki miary itd. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem OK. Zostaną one automatycznie zapisane w programie. Warto wspomnieć, że produkty możemy również usunąć z bazy towarów. Czynności te mogą być wykonywane na każdym etapie pracy, co stanowi spore ułatwienie dla użytkownika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj