Karta Google Play – gdzie ją kupić?

0
259
Karta Google Play – gdzie ją kupić?

Karta Google Play to przepustka do świata płatnych aplikacji na system Android. Warto wiedzieć, gdzie ją kupić – to doskonały prezent dla fana telefonicznej rozrywki i smartfonowego pracoholika.

Karta Google Play – dostępność

Doładowanie Google Play może zostać zakupione w kilku miejscach – przede wszystkim online. Wtedy jednak nie otrzymujemy fizycznej karty, a jedynie kod do realizacji w Sklepie Play. Taki sposób sprawdzi się, kiedy szybko potrzebujemy na koncie dodatkowych pieniędzy, a nie mamy możliwości skorzystania z karty płatniczej podłączonej do systemu płatności Google Pay.

Gdzie kupić doładowanie Google Play?

Karta Google Play może zostać zakupiona w niemal każdym sklepie z elektroniką lub książkami – mowa tu o placówkach takich jak Media Expert, Media Markt czy Empik. Kupując w takim miejscu, mamy gwarancję stuprocentowej legalności i bezproblemowego wykorzystania karty w trakcie zakupów. Co więcej, w tych samych lokalizacjach można nabyć także inne doładowania: na przykład saldo Blizzard, kupony Paysafecard czy środki na aplikacje z App Store. Możliwości jest wiele – ze względu na oferowaną wygodę karty prepaid odpowiadają za niemałą część transakcji w sieci.

Karta Google Play blisko ciebie – możesz ją kupić w sklepie Żabka

Znana polska franczyza, która dysponuje aż sześcioma tysiącami lokali w Polsce, również ma w swojej ofercie karty do Sklepu Play. Przeważnie znajdziemy je tuż obok kasy, a jeśli ich nie widzimy, wystarczy zapytać sprzedawcę – mogą być w mniej oczywistym miejscu. Karta Google Play w Żabce kosztuje tyle samo co w innych autoryzowanych punktach sprzedaży, a kod podarunkowy ma taką samą wartość jak jego kwota. Nie trzeba zatem wybierać się do sklepu z elektroniką, który może być dość daleko od mieszkania czy domu. Wystarczy wizyta w najbliższym osiedlowym markecie z zielonym szyldem, by zakupić doładowanie Google Play.

Kilka ciekawostek o kartach prepaid do Google Play

Karta Google Play skrywa kilka ciekawych faktów – warto zapoznać się z kluczowymi informacjami, by dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu przedpłaconych doładowań.

  • Doładowanie Google Play nie traci wartości – raz kupiona karta może zostać wykorzystana nawet po kilku latach!
  • Kartę możemy wykorzystać w aplikacji Sklepu Play lub na stronie play.google.com/redeem.
  • Karty dostępne są w naszym kraju w czterech nominałach – 20 złotych, 50 złotych, 75 złotych i 150 złotych.
  • Platforma Google Play pozwala na zakup nie tylko aplikacji i gier, ale także filmów, muzyki i innych treści.
  • Usługi Google Play mogą działać z niektórymi telewizorami – o ile mają one zainstalowany system Android TV.
  • Sama platforma istnieje od 2012 roku – jest z nami aż 8 lat. Jej powstanie wiąże się z połączeniem dwóch wcześniejszych usług: Google Music i Android Market.
  • Liczba pobrań aplikacji nieustannie rośnie – w 2019 wartość osiągnęła aż 84,3 miliardy. To skok o 11% w porównaniu z rokiem 2018.
  • Sklep Play przekroczył barierę miliona oferowanych aplikacji w 2013 roku, rok po udostępnieniu usługi. Obecnie liczba wszystkich „apek”  to nieco ponad 3 miliony.

Karta Google Play to świetny pomysł na uniwersalny prezent dla fanów systemu Android. Zawarte na niej środki mogą zostać poświęcona na wiele praktycznych narzędzi, ciekawych dzieł kultury i wyjątkowych gier. W przypadku miłośników rozwiązań Apple możemy skorzystać z podobnej możliwości – zakupu karty prepaid App Store.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj