Najważniejsze zalety systemu Gratyfikant GT

0
227
Najważniejsze zalety systemu Gratyfikant GT

Działy kadr i płac w firmach bardzo często korzystają z nowoczesnych systemów. Mają one za zadanie usprawniać oraz ułatwiać codzienne zadania. Firmy bardzo chętnie wybierają system Gratyfikant GT, który jest ceniony już od dłuższego czasu. Sprawdźmy, jakie możliwości daje oprogramowanie i dlaczego warto na nie postawić. Czym cechuje się Gratyfikant GT? Jakie możliwości daje to narzędzie użytkowane w firmach?

Gratyfikant GT

Bardzo ważne jest to, że Gratyfikant GT stawia na wiele rozbudowanych funkcji, które są niezbędne w dziale kadr i płac. Pozwala prowadzić ewidencję osobową w przedsiębiorstwie, wystawiać deklaracje skarbowe, ewidencjonować wypłaty i wystawiać różne umowy. Trzeba docenić fakt, że system jest dostosowany do aktualnych przepisów prawnych. Ponadto, współpracuje z programem Płatnik, co jest kolejnym atutem. Składnik systemu InsERT GT został zintegrowany z programami księgowymi Rewizor GT i Rachmistrz GT. Nie zapominajmy o tym, że możemy przenieść do niego dane z Gratyfikanta 3 i mikroGratyfikanta GTGratyfikant GT.

Jakie możliwości daje program?

Przed wyborem programu do działu kadr i płac, warto dowiedzieć się, jakie daje możliwości. Możemy liczyć przede wszystkim na elastyczny model wynagrodzeń, ewidencjowanie umów o pracę, wygodne planowanie czasu pracy pracowników, rejestrowanie faktycznego czasu pracy, czy też ewidencjonowanie umów o dzieło, umów zleceń i kontraktów menedżerskich. Oczywiście to nie wszystkie możliwości, jakie daje Gratyfikant GT. Co jeszcze trzeba docenić? Na uwagę zasługują:

  • definicje list płac i zestawów płacowych,

  • ewidencje nieobecności w pracy,

  • naliczenia i potrącenia w listach płac,

  • rozbudowane składniki płacowe,

  • naliczanie i i drukowanie deklaracji skarbowych różnego rodzaju.

Jakie moduły mogą zwiększyć możliwości programu Gratyfikant GT? Chodzi tutaj głównie o Zielony Plus dla InsERT GT, Niebieski Plus dla InsERT GT, Czerwony Plus dla InsERT GT, czy też Vendero (sklep online). Moduły zwiększające możliwości programu

Gratyfikant GT stawia na elastyczny model wynagrodzeń, dzięki czemu można sprawnie naliczać płace pracowników. Główna strona prezentuje nam sumaryczne podliczenia i komunikaty o niewykonanych czynnościach. Udogodnieniem jest też nowoczesny interfejs, który ma za zadanie zadbać o naszą wygodę. Pamiętajmy o tym, że system jest przystosowany do pracy w biurze rachunkowym i do samodzielne obsługi płac i kadr. Spełnia oczekiwania każdej firmy, która chętnie korzysta z nowoczesnych technologii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj