Etui skrojone na miarę – co jest dziś najbardziej popularne?

0
229
Etui skrojone na miarę – co jest dziś najbardziej popularne?

Technologiczne innowacje zmieniają nasze życie, przyczyniając się do powstawania nowych produktów i usług. Jeszcze do niedawna użytkownicy telefonów komórkowych byli skazani na jedynie częściowo przezroczyste pokrowce sylikonowe, które dość szybko pękały i psuły oryginalny wygląd urządzenia. Współcześnie m.in. dzięki pośrednictwu takich serwisów jak caseroom.pl użytkownik telefonu ma możliwość samodzielnego zaprojektowania pokrowca, który będzie chronił jego telefon przez wiele lat.

Samodzielne projektowanie etui

Zaawansowane technologie poligraficzne zapewniają możliwość precyzyjnego odwzorowania dowolnej fotografii lub grafiki nawet na niewielkiej powierzchni etui wykonanego z elastycznego tworzywa TPU lub znacznie od niego sztywniejszego poliwęglanu. Wystarczy wybrać fotografię/grafikę, przy pomocy dedykowanych narzędzi umieścić ją w wybranym punkcie etui lub rozciągnąć ją na całą jego powierzchnię i gotowe. Po zatwierdzeniu swojego wyboru firma zajmująca się produkcją etui do telefonów wykona je według naszego projektu. Co ważne, tego typu usługa jest niezwykle tania, a własnoręcznie zaprojektowane etui nie odbiega ceną od gotowych produktów ze sklepu. Takie serwisy jak caseroom.pl zapewniają nawet możliwość ozdobienia sylikonowego etui własnoręcznie wykonanym zdjęciem. Wybierając tego typu opcję, możemy ozdobić telefon zdjęciem bliskiej nam osoby czy niezapomnianym widokiem z ostatnich wakacji.

Jakie motywy graficzne cieszą się największą popularnością?

W serwisach oferujących możliwość samodzielnego zaprojektowania etui zwykle mamy dostęp do setek fotografii i grafik różnych kategorii. Największą popularnością cieszą się oczywiście typowo kobiece i męskie motywy graficzne. Korzystając z usług serwisów takich jak wspomniany już wcześniej caseroom.pl, można sięgnąć również do uniwersalnych motywów zwierzęcych, roślinnych lub powierzchnię etui do telefonu ozdobić zapierającym dech w piersiach krajobrazem. W ostatnich latach na popularności zyskały również motywy patriotyczne. Stale wysoką popularnością cieszą się grafiki z kategorii humor i zabawne teksty.

Jeśli interesują Cię popularne motywy graficzne, którymi można ozdobić powierzchnię etui do telefonu, wystarczy przyjrzeć się ofertom przygotowanym przez serwisy zajmujące się sprzedażą tego typu produktów. Jeśli natomiast chcesz, by pokrowiec na nowy telefon był naprawdę niepowtarzalny, ciekawszą opcją będzie wybór jednej z własnoręcznie wykonanych fotografii. Naniesienie własnego zdjęcia na powierzchnię pokrowca do telefonu nada mu wyjątkowo unikalny charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj