Ochraniacz oraz podkład na łóżko lub materac

0
147
Ochraniacz oraz podkład na łóżko lub materac

Dlaczego ludzie potrzebują wodoodpornego ochraniacza podkładu na materac i łóżko ?
Wodoodporny ochraniacz /podkład na materac to absolutna konieczność na każdym łóżku w każdym domu. Bez niego Twój materac wkrótce zostanie poplamiony potem i wszelkimi innymi płynami i wilgocią, które się z nim zetkną. Stanie się również domem dla setek tysięcy maleńkich roztoczy… ale to już inna historia.
Pokrycie materaca wodoodpornym podkładem to łatwy i niedrogi sposób na zabezpieczenie Twojego łóżka i wydłużenie jego żywotności.

100% Wodoodporność

Wiele gwarancji zostanie unieważnionych, jeśli ludzie poplamią swój materac. Zamknięcie materaca w wodoodpornym ochraniaczu czy zastosowanie nieprzemakalnego podkładu pomoże chronić go przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wodę, a także potencjalnymi plamami.

Wiadomo, że każdy z nas zakłada, że jest osobą schludną, która niczego nie rozleje w łóżku. Wiadomo też, że każdemu zdarzają się błędy i wypadki. Używanie nieprzemakalnego ochraniacza na materac może potencjalnie zaoszczędzić wydania znacznej ilości gotówki na zakup nowego łóżka.

Każdy potrzebuje jakiegoś rodzaju ochraniacza na materac na swoim łóżku. Posiadanie materaca bez ochraniacza to jak posiadanie drogiego smartfona bez etui. Nikt nie myśli o zbyt wiele o materacach, dopóki nie musi kupić własnego po raz pierwszy. Nie tylko ich wybór jest przytłaczający, ale cena zakupu nowego również nie jest żartem. Jak z każdą większą inwestycją powinniśmy się starać zachować go najdłużej w dobrym stanie.

Jedzenie i picie w łóżku

Wielu seniorów, a nawet młodych dorosłych, lubi oglądać filmy lub czytać książkę w łóżku z filiżanką ulubionego ciepłego napoju, napojem gazowanym lub po prostu szklanką wody przy boku. Rozlanie może się łatwo zdarzyć, szczególnie w przypadku bardziej delikatnych rąk starszych osób czy dzieci. Kupując nieprzemakalny podkład na materac nie ryzykujesz przedostania się płynu do materaca.

Wypadki i wycieki się zdarzają

Kiedy zdarza się to na twoim materacu, jest szczególnie przykre. Takie plamy mogą być trwałe a nawet jeśli nie są, wcale nie są też łatwe do wyczyszczenia. Wodoodporne ochraniacze na materac są świetne, ponieważ odpychają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i płyny. można je prać osobno, dzięki czemu Twój materac pozostaje w dobrym stanie, nawet jeśli przewrócisz kieliszek wina lub Twoje dziecko ulegnie wypadkowi w łóżku. Ponadto wodoodporny ochraniacz na materac może przedłużyć żywotność Twojego miejsca do spania, chroniąc je również przed codziennym zużyciem a Ciebie przed alergenami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj