Świece ozdobne – Rodzaje wosków

0
191
Świece ozdobne - Rodzaje wosków

Świece ozdobne wykonywane są z wielu rodzajów wosku. Wosk parafinowy, znany również jako wosk prosty, to wosk, który nie zawiera żadnych dodatków. Najczęściej używany i najtańszy wosk do świec może być stosowany do produkcji wielu rodzajów świec, w tym popularnych podgrzewaczy. Kolejny typ wosku na świece ozdobne to wosk sojowy. Wosk sojowy to w 100% całkowicie naturalny wosk wykonany z uwodornionego oleju sojowego, który jest dostępny w kilku postaciach, w tym w postaci płatków wosku sojowego. Idealnie nadaje się do produkcji świec w pojemnikach i podgrzewaczach.

Wosk palmowy jest z kolei dość nietypowym typem wosku

To rodzaj w 100% całkowicie naturalnego wosku wytwarzanego przez uwodornienie olejów palmowych. Woski palmowe pozwalają tworzyć świece o unikalnych fakturach, ponieważ w większości przypadków występuje wzór krystalizujący lub wzór piórkowy, który tworzy się na powierzchni świecy.

Bardzo popularnym typem wosku na świece ozdobne jest tak że wosk pszczeli i arkusze wosku pszczelego

Wosk pszczeli jest kolejnym w 100% całkowicie naturalnym woskiem. To jeden z najlepszych wosków świecowych na rynku. Wosk pszczeli może być używany do produkcji wszystkich rodzajów świec. Jest również dostępny w arkuszach wosku pszczelego.

Z kolei granulowany wosk jest często używany do wytwarzania świec ozdobnych ze względu na łatwość użycia. Nie ma potrzeby topienia wosku. Wykonany jest z parafiny, która została uformowana w małe kulki, dzięki czemu możesz po prostu wlać granulowany wosk do pojemnika i włożyć knot!

Sprawdź świeczki ozdobne w sklepie internetowym: https://korleone.pl/pl/c/Swieczki-ozdobne-rozne/16

Świece ozdobne - Rodzaje woskówŻelowy wosk to nowość na rynku i jeszcze stosunkowo rzadko bywa wykorzystywany do produkcji świec ozdobnych. Wosk świecowy oferuje półprzezroczystą jakość żelatyny. Warto przy tym zauważyć, że żelowy wosk świecowy wcale nie jest woskiem. Zamiast tego jest wykonany z oleju mineralnego i żywicy polimerowej. Dzięki żelowemu woskowi świecowemu i przezroczystemu szklanemu pojemnikowi możesz zrobić świece w pojemniku, przez które będziesz mógł widzieć ich środek. Aby uzyskać dodatkowy efekt, możesz zrobić żelowe świece z osadzonymi przedmiotami, w których wstawisz ozdobne, niepalne przedmioty do żelu. To bardzo efektowne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym pomieszczeniu. Żelowe ozdobne świece są unikalnymi akcesoriami dekoracyjnymi, które dodadzą pomieszczeniu szczególnego charakteru i będą prezentować się niezwykle korzystnie w zestawieniu z innymi elementami dekoracyjnymi w zaaranżowanym wnętrzu. Wybierz świece, które pasują do twoich pomieszczeń.

Zapraszamy na zakupy do sklepu ze świecami korleone.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj